Stránky umístěné na www.e-plzen.cz
Internetová reklama a externí marketing
Internetová reklama a externí marketing - konzultace a poradenství zejména pro firmy z Plzeňska a okolí.
www.e-plzen.cz/internet-marketing
Půjčovna vysavačů na čištění koberců
Půjčovna vysavačů - čistící stroje Kärcher pro čištění koberců, kartáčování a čištění koberců, čištění čalounění - židle, křesla, sedací soupravy, čištění interiérů vozidel, prodej čistících přípravků. Půjčovna průmyslových vysavačů na suché a mokré vysávání - auta, půdní prostory, sklepy, dílny.  Půjčení i vrácení strojů  Kärcher je možné pouze  po rezervaci a předem domluveném termínu .
www.pujcovna-vysavacu.e-plzen.cz , www.cisteni-kobercu.e-plzen.cz , www.pujcovnastroju.unas.cz , www.cistenikobercu.unas.cz , www.pujcovnavysavacu.unas.cz
Nehtová modeláž - Nehtové studio PETRA - NAILS
Nehtová modeláž - kompletní péče o Vaše nehty. Prodlužujeme, zpevňujeme a modelujeme nehty pomocí gelu, který nepoškozuje Vaše přírodní nehty. Provedení modeláže Francouzskou manikůrou.
www.nehtova-modelaz.e-plzen.cz , www.nehtovamodelaz.unas.cz
Nábytek - Helena Kůsová
Bytový nábytek, kuchyně, kožené a čalouněné sedací soupravy, židle, stoly, ratanový nábytek, dárkové zboží, kuchyňské linky včetně elektro spotrebičů a montáže.
www.nabytek.e-plzen.cz , www.sedaci-soupravy.e-plzen.cz , www.nabytekplzen.unas.cz, www.nabytek-plzen.com
Šicí stroje TOYOTA - AROT
Šicí stroje TOYOTA, klobouky a čepice
www.sici-stroje.e-plzen.cz , www.sicistroj.com
Charles Medvěd
Osobní stránky Charlese Medvěda, vodák, bigbít, video a další zajímavé odkazy...
www.charles-medved.e-plzen.cz, www.charlesmedved.unas.cz, www.charlesmedved.rajce.idnes.cz, www.medvedovofotky.unas.cz , www.itvltava.kvalitne.cz

Dětský vodácký klub z Plzně Kotva Plzeň
Dětský vodácký klub z Plzně se zaměřením na vodní turistiku a pobyt v přírodě. Od jara do podzimu se věnujeme intenzivně vodáctví, včetně účasti na ČPV. Vodácký rádce a další vodácké, skautské i turistické odkazy.
www.kotva.e-plzen.cz, www.kotvaplzen.rajce.idnes.cz

91. oddíl vodních skautů Kotva Plzeň
Oficiální stránky 91. oddílu vodních skautů Kotva Plzeň od roku 2006...
www.kotva91.e-plzen.cz
další stránky .....
Revize a revizní zkoušky zdvihacích zařízení - Tomáš Výška
Revize a revizní zkoušky zdvihacích zařízení: všech typů jeřábů, autojeřábů, vysokozdvižných plošin, auto zvedáků, kladkostrojů, hydraulických ruk a jiných zdvihadel. Prohlídky jeřábových drah.
www.revize-vyska.cz
Školení - jeřábníků, vazačů a obsluh zvedacích zařízení - Tomáš Výška
Školení jeřábníků, vazačů, obsluhy pojízdných pracovních plošin, autozvedáků a jiných zvedacích zařízení.
www.skoleni-jerabniku.cz
Zámečnictví a kovovýroba - Michal Zelíska
Zámečnictví - kovovýroba: ohýbání plechů, sváření, vrtání. Garážová a pojezdová vrata, skládací brány, samonosné a křídlové vrata včetně pohonu. Kované ploty, oplocení, zábradlí, mříže, plotové díly, přístřešky, bytové doplňky a jiné práce na zakázku. Výroba, montáž, servis, stavební zámečnictví.
www.zamecnictvi-zeliska.cz
AUTO-ALF-servis s.r.o.
Nonstop servis, odtahová služba, pneuservis, nehoda asistence, autoservis, opravy vozů všech značek a zajištění STK a emisí včetně přípravy, garanční prohlídky a prohlídky vozů před koupí.
www.auto-alf.cz
Autojeřáby Hořovice - Radek opatrný
Autojeřábnické práce, autojeřáby AD 80, AD 20, AD 28, komplexní služby, 10 let praxe, spolehlivost, odborná konzultace, uskladnění stavebních materiálů, vyprošťování havárií motorových vozidel, betonování stropů RD pomocí betonovacího kesonu - badie.
www.autojeraby-horovice.cz
Čalounictví DEJMKOVI
Renovace čalouněného nábytku, včetně repase a opravy starožitného nábytku, čalounění zakázkových interiérů a dveří, auto čalounění, výroba matrací i atypických matrací, zakázková výroba.
www.calounictvi-dejmkovi.cz
Dasko - Martin Skolka
Dekorativní pískování tryskačem do skla, kamene, dřeva i kovu, výroba náhrobních desek a přípisů, výzdoba zrcadel, prosklené stěny a matování skla atd.
www.sweb.cz/dasko.skolka
Dolejš OK s.r.o.
Kovovýroba - kompletní výroba a montáže ocelových konstrukcí, zámečnictví, obrábění kovů, svařování běžných materiálů.
www.dolejszamecnictvi.cz
EBK ERET BERNARD, s.r.o.
Výroba a prodej těsnění, těsnící desky, šňůry, nehořlavé textilní izolace, krbové a kamnové žáruvzdorné izolace, vnitřní izolace staveb, hadice, pryž, klínové řemeny, pásové brzdové obložení, teflon, silon PA6, lepidla, tmely, ložiska, texgumoid, šití plachet a krycích měchů, ND pro míchačky betonu.
www.ebk.cz
Plotové systémy DEJMKOVI
Hliníkové ploty a brány, zakázková výroba.
www.ploty-dejmkovi.cz
Presal 97, s.r.o.
Prodej manipulační techniky, výroba a servis hydraulických hadic, pronájmy nebytových prostor v centru Plzně.
www.presal.cz
Taneční škola Evy Vysloužilové - UNIQUE Plzeň
• diskotance pro děti od 4 let , • diskotance a taneční rock-and-roll pro děti od 8 let , • klasické taneční kurzy pro mládež v Besedě , • kurzy pro dospěláky , • nácvik maturitních předtančení , • vystoupení na plesech
www.tanecni-kurzy-plzen.cz
Zlatnictví u Trávníčků
Prodej snubních a zásnubních prstenů. Šperky ze zlata v celozlatém nebo kamenovém provedení. Šperky stříbrné, magnetické náramky, pro piercing z chirurgicé oceli i zlaté. Nabídka šperků z českého granátu. Zprostředkujeme prodej použitých šperků a výkup zlomkového zlata. Kvalitní opravy šperků.

www.zlatnictvi-karlovyvary.cz
.....
Apartmánový dum Železná Ruda
Luxusní apatmánový dům na Šumavě v Železné Rudě, kompletně vybavené pokoje s balkonem a televizí, dům se nachází v centru zimních i letních sportů 2 km na hraniční přechod se SRN. Cena 250,-Kč / osoba a den. Parkovište u objektu.
www.apartmany.unas.cz
Bazar chlazení
Nové a použité chladící zařízení: mrazáky, lednice, sporáky, vitríny. Komisní prodej i výkup za hotové. Chladírenské a mrazírenské zařízení. Opravy a servis chladniček.
www.bazarchlazeni.cz
Domácí - servis
Hodinový manžel Plzeň aneb práce všeho druhu. Zajišťujeme většinu oprav v domácnostech , drobné opravy, vrtání, řezání, zasklívání, tapetování.
www.domaci-servis.cz
Kovářství a zámečnictví Šleis
Kovářství, zámečnictví, ploty a plotové díly, kované polotovary, kované mříže a kované brány, vjezdové brány a nesené brány, zábradlí, garážová vrata, kovový nábytek, nouzové otvírání bytů....
www.kovarstvi-sleis.cz
Motolamino
Výroba a prodej motocyklových kapotáží z lisovaného laminátu na motocykly Aprilia, Honda, Suzuki, Yamaha.
www.motolamino.com
Plast pool
Bazény, zastřešení, ČOV, jímky, šachty, pramice a mnoho dalšího vyrobíme a zprovozníme dle vašich požadavků.
www.plastpool.cz
Půjčovna lodí u Čerta
Půjčovna lodí a vodáckých potřeb a dále pořádání vodáckých kurzů.
www.pujcovna-lodi.unas.cz
Reklama & Tisk Jaroslav Vakeš - TUTO studio
Propagační tiskoviny, firemní formuláře, DTP studio, grafická příprava, venkovní a velkoformátová reklama, reklama na dopravní prostředky, fóliopísmo, reklamní a dárkové předměty s potiskem, orientační systémy, tvorba www stránek, digitální fotografie, kalendáře a diáře s potiskem, novoročenky.
www.reklama-tisk.cz, www.tutostudio.cz
VARVAcom
Radiostanice, vysílací a televizní technika, baterie a akumulátory, kabelky, GSM, bazárek, atd....
www.varvacom.cz
.....
Telefon rock
Skupina Telefon rock je rocková skupina s témeř 20 letou historií. Hraje již od roku 1983. Činnost kapely je soustředěna především na taneční zábavy. Stylově lze TELEFON řadit mezi skupiny hrající ve stylu hard & heavy. V celé historii kapely převládá vždy vlastní tvorba nad „výrobou“ coververzí hitu rockových legend. Přesto se i v jejím playlistu objevují skladby od Twisted Sister, Judas Priest, Ozzy Osbourne a dalších. Skupina TELEFON se veřejnosti poprvé představila v roce 1983.
www.telefon-rock.cz , www.sweb.cz/telefon.rock , fotogalerie www.telefonrock.unas.cz
Rockový bál
ROCKOVÝ BÁL aneb možná prijde i TELEFON. Tradiční západočeský bigbítový sjezd s heslem: S bigbítem na věčné časy a nikdy žízeň!!!
www.rockovybal.unas.cz , www.sweb.cz/rockovy.bal
Holýšovský vodák
AHOJ !!! Tak již se blíží léto a sním tradiční putování za Alpskými vodami. Neváhejte a využijte poslední šanci na skvšlou akci!!! Na vodě pod štíty Julských Alp - SLOVINSKO (voda, canyoning) 2.06.-6.06.04 (ST-NE) Bílé vápencové štíty hor, průzračná voda, adrenalin.......
www.sweb.cz/holysovskyvodak, fotogalerie www.holysovskyvodak.unas.cz